Satılık Damacana su pompası  

Damacana pompaları satmaktayız. Manuel Su pompası perakende ve toptan.  Damacana pompası fiyatları için bizimle görüşebilirsiniz. 19 Litrelik damacanalar için su pompaları.

 Şöyle şık bir modelimiz mevcut. (Fotoğrafın üzerine tıklayıp büyük halde görebilirsiniz.)

damacana-pompası
Damacana su pompaları

Ayrıca klasik mavi beyaz modeller de var.  Servis bölgelerimizde kapınıza teslim yaparız. Diğer yerlere kargo ile ulaştırıyoruz. Ürünler garantilidir. 

 

Damacana su pompası

Damacana su pompası” üzerine bir düşünce

  • 06 Eylül 2015, 23:01
    Kalıcı bağlantı

    memet avcı diyor ki:sucu nedir başlıklı yazıya ilaveten ranzaamda sahur saat 4 de adam beni 4 e 7 dk kala arayıp su istiyor.be adam ben senin alt katında otursam damc alıp gelene sen kapağını ae7ana kadar ezan okunur..ertesi gfcn su gelmedi demezmi burayı tekrarlıyorum adama siz iftardan sahura ae7ık değilmisiniz sahurdan da iftara hatta iftar sofrasındayım 2 sipariş acil su yok yaaa gez gez gel evde su yok sonraa aciiiil paraya gelince falan sucu şu fiyat siz neden bu SU SUDUR KARDEŞİİM.YOOK YOK SİZİ ŞİKAYET ETMEK LAZIIIM.HAAA ANLADIM SİİİZ NAKLİYEYİİ BİZEE YdcKLdcYORSUNUZZZ.EN c7OK DUYDUĞUM LAF .EVİNİZE HİZMET GETİREN HERKESE SAYGILI OLUN.ZİRAAA EVLEDIN BABAYA MUTFAKTAN SU GETİRMEDİĞİ BU c7AĞDA

    Cevapla

Bir Cevap Yazın