• 0 216 471 18 28
  • sahranursu@gmail.com

Taşkesti su

TAŞKESTİ SU HAKKINDA 

Taşkesti su Bolu’dan gelmektedir. Doğal mineralli su’dur. Türkiye’nin en iyi sularından birisi olup,  en iyi su markaları listesinde ilk üçe girmiş bir suyumuzdur. PH değeri 8’dir.

Sahranur su olarak Taşkesti su’yun ; YEDPA ticaret merkezi, Ferhatpaşa mahallesi, Yeni Çamlıca, Mimar sinan mahallesi, Kayışdağı, Mevlana mahallesi, Türkiş blokları, Acarlar siteleri bayiliğini yapmaktayız.

Taşkesi su fabrikamızın internet sitesinde yer alan tanıtım yazısından bir bölüm aşağıdadır.

Doğal Mineralli Su

Çünkü Taşkesti suyun en doğal hali. Pırıl pırıl bir kaynaktan el değmeden doğal mineralli olarak üretime alınan ve sizlere ulaştırılanTaşkesti Su, Sağlık Bakanlığınca içerdiği mineraller ve kalsiyum sebebiyle içme suyunun dışında ‘Doğal Mineralli Su’ olarak adlandırılıyor. Bu yüzden, modern tesisiyle, kaynağından doğal yapısı bozulmadan, mineral dengesi değiştirilmeden üretilen Taşkesti Su Sağlık Bakanlığı’nca “doğal mineralli su” olarak tescil edildi.

 

Taşkesti su 19 litre damacana

Taşkesti suyun bütün ürünleri mevcuttur. 19 Litre PC damacana, 15 litre cam damacana, 750 ML cam şişe ve 330 ml  cam şişe sular.  Belirtilen bölgelerde adresinize servis yapmaktayız.

 

Taşkesti su cam damacana